Choinka w dżungli

Kto chętny do Włoch na narty? A moze Szczyrek, Zakopane albo kulig w Bialowieży? Do Was też już zaczęły napływać propozycje znajomych i rodziny, jak wykorzystać przerwę bożonarodzeniowo-sylwetrową? Tutaj najwięcej pomysłów pojawia się pod koniec listopada. Główny cel to plaża, bo akurat zaczyna się sezon na goracą jak zupa wodę w oceanie. Jednak w tym roku po raz pierwszy dostałam propozycję, która mnie zaskoczyła: choinka w dżungli.

 ¨Cześć!
Piszę, bo mam znajomego ze społeczności indianskiej Piwiri (znajduje się w prowincji Pastaza, mówią w języku keczua), który chciałby zrobić w swojej wsi imprezę świąteczną. Planujemy wziąć 200 paczek z cukierkami, na które byśmy sie złożyli, do tego dołożylibyśmy ubrania, zabawki, książki, itp.
Aby dotrzeć do Piwiri trzeba dojechać z Quito do Puyo. To okolo trzy godziny samochodem, a potem kolejne trzy łodzia w dół rzeki. Spalibyśmy w namiotach, potrzebne są moskitiery i kalosze, bo to głęboka dżungla.
Choinka byłaby w piątek 26 grudnia, a zostalibyśmy we wsi do niedzieli.
Jeśli ktoś jest zainteresowany wyjazdem, dajcie znać. ¨

Ajjj, już nie mogę sie doczekać :D  


2 komentarze:

  1. Czaaaaaad! Świetowalibyśmy, oj świętowalibysmy, ale bilety za ok. 7000pln mówią niestety stanowczo nie. Baw się dobrze! :)

    OdpowiedzUsuń